سلام! کاربر مهمان |
تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹
ارسال سفارش نیوشا > روش ارسال سفارش در نیوشا‌نوش ۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۰:۱۹:۵۵

ارسال سفارش نیوشا: پس از خرید محصولات نیوشا  و پرداخت آن در کوتاهترین زمان ممکن از طرف فروشگاه نیوشا‌نوش ، ارسال سفارش خرید شما انجام می‌شود.

انواع روش ارسال سفارش نیوشا و تحویل کالا در سایت نیوشا نوش:

فروشگاه اینترنتی نیوشانوش امکان خرید و ارسال سفارشات آنلاین در هر لحظه، تحویل کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری را فراهم کرده است. تمام سفارش‌های شما مشتریان و خریداران گرامی، شامل بیمه حمل و نقل کالا هستند.

با توجه به اینکه روند حمل و نقل و تحویل کالا در مواردی ممکن است زمان‌بر شود که حتی منجر زیان مالی خریدار شود، فروشگاه نیوشانوش توانسته از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل معتبر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به‌صرفه‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه اختلالی در حمل و نقل، کالا را در اختیار خریداران قرار دهد.

مدت زمان تحویل و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی نیوشانوش:

پس از پرداخت مبلغ سفارش شما در فروشگاه نیوشانوش ارسال سفارش شما با توجه به شهری که در آن هستید طی شرح زیر ارسال می‌شود:

شهر تهران: زمان تحویل کالا در تهران به‌صورت یک‌روزه امکان پذیر است، یعنی پس از خرید اینترنتی، ارسال سفارش نیوشای شما در همان روز از طریق تیپاکس و یا شرکت ندکس انجام شده و در روز بعد به شما تحویل داده می‌شود.

سایر شهرها: زمان تحویل کالا در شهرهای غیر از تهران ۲ تا ۳ روز کاری امکان پذیر است، بدین صورت که پس از خرید اینترنتی، چنانچه در شهری باشید که تیپاکس شعبه دارد در همان روز ارسال می‌شود و معمولاً طی ۲ روز کاری به دست شما می‌رسد و در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد از طریق پست پیشتاز (و نه پست سفارشی) ارسال می‌گردد.

این برگه که در مورد ارسال سفارش نیوشا در سایت نیوشانوش است متعاقباً به روز رسانی می شود و اطلاعات بیشتری در مورد روش خرید نیوشا و روش تحویل سفارشات نیوشا در سایت قرار می‌گیرد.

این برگه که در مورد ارسال سفارشات خرید محصولات نیوشا در سایت فروشگاه اینترنتی نیوشانوش است متعاقباً به روز رسانی می شود و اطلاعات بیشتری در مورد روش خرید نیوشا و روش تحویل سفارشات نیوشا در سایت قرار می‌گیرد.