سلام! کاربر مهمان |
تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹
روش های پرداخت در نیوشانوش ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۷:۱۰:۲۴

روش های پرداخت در نیوشانوش

انواع روش‌های پرداخت در نیوشانوش :

فروشگاه اینترنتی نیوشانوش جهت رفاه مشتریان خود روش‌های متعددی جهت پرداخت هزینه و نهایی کردن خرید فراهم کرده است. کاربران با هر یک از روش‌هایی که تمایل داشته باشند می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند و پس از تایید کارشناسان، کالای خریداری شده را تحویل بگیرند.

کاربرانی که هزینه کالا را هنگام ثبت سفارش تسویه کنند از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

  • هزینه ارسال رایگان خواهد بود.
  • بسته‌ بندی سفارش آنان در اولویت ارسال قرار خواهد گرفت.

انواع روش‌های پرداخت در نیوشانوش

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

  • در حال حاضر درگاه‌های پرداخت زرین پال بر روی سایت قرار دارد و تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، می‌توانند با استفاده از این درگاه‌ها خرید خود را نهایی کنند.
  • پرداخت اینترنتی به دلیل اتوماسیون بالایی که دارد نسبت به دیگر روش‌های پرداخت از اولویت و سرعت بیشتری در پردازش برخوردار است. بنابراین توصیه می‌کنیم که از این روش پرداخت استفاده کنید.
  • پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی پرداخت است و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت فروشگاه اینترنتی نیوشانوش

برای پرداخت الکترونیکی به موارد زیر نیاز است:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی که بر روی تمام کارت‌های بانکی درج شده است

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :
برای پرداخت اینترنتی بایستی رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای دریافت رمز دوم به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه نموده و با انتخاب عملیات رمز، رمز دوم کارت خود را انتخاب نمایید.

۴-کد CVV2 که بر روی کارت‌های بانکی چاپ شده است.

۵- تاریخ انقضاء کارت
تاریخ انقضا بر روی اکثر کارت‌های بانکی حک می‌شود اگر روی کارت بانکی شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می توانید از عدد ۱۲ برای ماه و از عدد ۹۹ برای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

۲- پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب:

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در همین صفحه کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه‌های خود پرداز(عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. لطفاً پس از پرداخت وجه، شماره پیگیری/ شماره فیش بانکی و شماره کارت یا شماره حسابی که مبلغ را به آن واریز نموده‌اید و شناسه سفارش مربوطه را اعلام نمایید.

.در پرداخت‌های اینترنتی، تحویل گیرنده سفارش باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد

شماره حساب‌ و کارت:

تمام شماره حساب‌‌ها و کارت‌های فروشگاه اینترنتی نیوشانوش به نام محمد صدیقی هستند.

روش های پرداخت گیلار - بانک ملی

بانک ملی:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک ملی
شماره حساب: ۰۱۰۶۴۷۰۶۸۱۰۰۳
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۱۱۳۵۹۷۹۸۴
شماره شبا:IR080170000000106470681003

روش های پرداخت گیلار - بانک صادرات

بانک صادرات:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک صادرات
شماره حساب: ۰۱۰۰۶۰۴۵۴۲۰۰۷
شماره کارت: ۶۰۳۷۶۹۱۵۹۰۲۸۴۹۸۰
شماره شبا:IR470190000000102754247002

روش های پرداخت گیلار - بانک ملت

بانک ملت:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک ملت
شماره حساب: ۸۰۷۲۴۰۴۴۱۸
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۶۹۰۰۰۶۳۲۳
شماره شبا: IR410120020000008072404418

روش های پرداخت گیلار - بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک پاسارگاد
شماره حساب: ۱۵۰۲۸۰۰۱۰۰۰۱۵۷۱
شماره کارت : ۵۰۲۲۲۹۱۰۵۸۸۲۹۸۲۹
شماره شبا: IR230570150280001000157001

روش های پرداخت گیلار - بانک پارسیان

بانک پارسیان :
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک پارسیان
شماره کارت: ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۵۶۲۳۴۷۵
شماره حساب: ۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸
شماره شبا: IR۱۶۰۵۴۰۵۰۵۵۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸

روش های پرداخت گیلار - بانک سامان

بانک سامان:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک سامان
شماره کارت: ۶۲۱۹ ۸۶۱۰ ۳۱۸۹ ۰۶۵۹
شماره حساب: ۹۴۰۱۸۰۰۲۵۰۳۱۲۸۱
شماره شبا: IR450560940180025031028001

۳- پرداخت در محل تحویل:

امکانِ پرداخت در محل و تسویه مبلغ کالا پس از تحویل فقط برای شهرهای زیر وجود دارد و مشتریان سایر شهرها فقط از طریق پرداخت اینترنتیِ آنلاین و یا واریز قادر به خرید هستند.

آذربایجان شرقی (بناب- تبریز- مراغه- مرند- میانه)، آذربایجان غربی (ارومیه- بوکان- خوی- ماکو- مهاباد- میاندوآب)، اردبیل (اردبیل)، اصفهان (اصفهان- خمینی شهر- زرین شهر- شاهین شهر- شهرضا- نجف آباد- کاشان)، البرز (کرج)، ایلام (ایلام)، بوشهر(برازجان- بوشهر)، تهران (تهران- ورامین)، خراسان جنوبی (بیرجند)، خراسان رضوی (تربت حیدریه- سبزوار- قوچان- مشهد- نیشابور)، خراسان شمالی (بجنورد- شیروان)، خوزستان (آبادان- اهواز- بهبهان- دزفول- شوشتر)، زنجان (زنجان)، سمنان (دامغان- سمنان- شاهرود)، سیستان و بلوچستان (زاهدان)، فارس (آباده- جهرم- شیراز- فسا- لار- مرودشت- کازرون)، قزوین (تاکستان- قزوین)، قم (قم)، لرستان (بروجرد- خرم آباد- دورود)، مازندران (آمل- بابل- بابلسر- بهشهر- تنکابن- خرم آباد- رامسر- ساری- نکا- چالوس)، مرکزی (اراک- ساوه)، هرمزگان (بندرعباس)، همدان (اسدآباد- ملایر- نهاوند- همدان)، چهارمحال بختیاری (بروجن- شهرکرد)، کردستان (سنندج- قروه)، کرمان (جیرفت- رفسنجان- زرند- سیرجان- کرمان)، کرمانشاه (اسلام آباد غرب- کرمانشاه)، کهکیلویه و بویراحمد (گچساران- یاسوج)، گلستان (علی آباد کتول- گرگان)، گیلان (آستارا- بندرانزلی- رشت- صومعه سرا- فومن- لاهیجان- لنگرود)، یزد (میبد- یزد)

– پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل:

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش فروشگاه اینترنتی نیوشانوش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

– پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی در محل تحویل را دارند، این امکان نیز فراهم آورده شده است و مشتریانی که تصمیم به پرداخت در محل دارند به شرطی که در یکی از شهرهای فوق باشند می توانند مبلغ کالا را به طور نقدی و پس از تحویل بپرزدازند.

۱+
پک های سلامت و تندرستی نیوشا پک های درمانی نیوشا پکیج های لاغری ویژه نیوشا سوپر پک های لاغری نیوشا
پک آرامش اعصاب و ضد استرس نیوشا پک درمان و کنترل دیابت نیوشا پکیج لاغری نیوشا ویژه بیماران دیابتی سوپر پک کاهش وزن و لاغری شماره A نیوشا
پک چاقی و افزایش وزن نیوشا پک درمان میگرن و سردرد پک کاهش وزن با دمنوش بلوبری نیوشا سوپر پک کاهش وزن و لاغری شماره B نیوشا
پک کنترل قند و جلوگیری از دیابت نیوشا پک درمان آکنه و ضد جوش نیوشا پکیج لاغری نیوشا ویژه بیماران ام اس سوپر پک کاهش وزن و لاغری شماره C نیوشا
پک کنترل فشار خون نیوشا پک درمان و بهبود سرماخوردگی نیوشا پک لاغری نیوشا ویژه مادران شیرده سوپر پک کاهش وزن و لاغری شماره D نیوشا
پک افزایش شیردهی مادران نیوشا پک درمان یبوست و بیماری های گوارشی
پک تمرکز و تقویت حافظه نیوشا پک درمان مشکلات معده نیوشا
پک تنظیم قاعدگی و عادت ماهانه نیوشا پک درمان کبد چرب نیوشا
پک جلوگیری از ریزش مو و تقویت موی نیوشا پک کنترل و درمان آسم نیوشا
پک پاکسازی پوست و ضد چروک نیوشا پک درمان کم خونی و فقر آهن نیوشا
پک بهبود عملکرد ریه و تنفس نیوشا پک درمان ام اس نیوشا
پک پیشگیری از پوکی استخوان، آرتروز و دردهای مفاصل پک درمان و کنترل بیماری صرع نیوشا
پک درمان سنگ کلیه و مشکلات ادراری نیوشا
پک درمان فشار خون نیوشا

درباره فروشگاه اینترنتی نیوشانوش :

با توجه به فرهنگ و سابقه‌ دیرین ایران زمین در زمینه طب سنتی و طب گیاهی بر کسی پوشیده نیست که استفاده از گیاهان دارویی و به شکل امروزی ترشان انواع دمنوش‌ها تاثیر به سزایی در زمینه سلامت جسم و روان دارند. محصولات نیوشا به طور خلاصه عبارتند از: چای‌های مخلوط و دمنوش‌های گیاهی و طبیعی و فروش پودرهای قهوه و شکلات های فوری نیوشا‌نوش در راستای فروش محصولات طبیعی نیوشا اطمینان خاطر را به مشتریان محترم خود ارائه میدهد و همچنین در راستای فروش محصولاتی چون چای های خالص که از مخلوط برترین چای های شکسته که با فرمولی خاص و ویژه با هم ترکیب شده اند که گران ترین و بهترین ترکیب موجود چای سیاه در سطح دنیاست.این چای در معنای واقعی کلمه «مجلسی» است و به جرأت می توان آن را برترین محصول چای سیاه نیوشا نوش دانست.