سلام! کاربر مهمان |
تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا

قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا

قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشاReviewed by آرمین مشاور نیوشا on Apr 19Rating: ۵.۰قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشاقیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا. از خواص مخلوط چای سبز و نعنا فلفلی نیوشا می توان به تسریع کننده کاهش وزن، بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش، التیام بخش سردرد و میگرن و خوشبو کننده دهان اشاره کرد. مطالعات علمی نشان می دهد که کاتچین چای سبز بخصوص EGCG با افزایش حرارت و افزایش اکسیداسیون چربی پس از صرف غذا به کاهش وزن کمک می کند.

قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا

از خواص مخلوط چای سبز و نعنا فلفلی نیوشا می توان به تسریع کننده کاهش وزن، بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش، التیام بخش سردرد و میگرن و خوشبو کننده دهان اشاره کرد. مطالعات علمی نشان می دهد که کاتچین چای سبز بخصوص EGCG با افزایش حرارت و افزایش اکسیداسیون چربی پس از صرف غذا به کاهش وزن کمک می کند. سازمان جهانی سلامت، تاثیر دمنوش نعناع فلفلی بر درمان سندرم روده ی تحریک پذیر و رفع مشکلات گوارشی مانند نفخ و ورم معده را به رسمیت شناخته است.

ویژگی های دمنوش نعناع فلفلی نیوشا :

  • ضد عفونی کننده
  • خوشبو کننده دهان
  • بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش
  • گرم کننده بدن
  • رقیق کننده خون

تحقیقات نشان می دهد که مصرف مخلوط چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا بر خلاف داروهای شیمیایی هیچ عوارض جانبی شناخته شده ای ندارد. منتول نعناع فلفلی از رشد باکتری های مضر و خطرناک در دهان جلوگیری کرده و با تمیز کردن دهان و زبان به خوشبو کردن آن کمک می کند. علاوه بر این، نعناع فلفلی سرشار از «منتول» است و این امر نیز باعث می شود تا دهانتان به مدت طولانی تازه و خوشبو بماند.

قیمت دمنوش نعناع فلفلی نیوشا :

چای نعناع فلفلی و مخلوط چای سبز نیوشا از گروه مخلوط چای سبز نیوشا و بدون هیچ گونه افزودنی می باشد. همچنین برای خرید و آگاه شدن از قیمت دمنوش نعناع نیوشا به لینک زیر مراجعه کنید.

آرمین مشاور اول نیوشا در سایت نیوشا‌نوش
آرمین مشاور اول فروش محصولات نیوشا در سایت نیوشا‌نوش

ثبت ديدگاه