تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

برندگان قرعه کشی های نیوشانوش

برندگان قرعه کشی های روزانه نیوشانوش معرفی شدند!

پس از استقبال نیوشانوشان از قرعه کشی روزانه نیوشانوش که در دی و بهمن ۹۷ برگزار شد، برندگان دوره به شرح زیر معرفی شده و جوایز آنان ارسال گردید. هر روز یک برنده از بین افرادی که طبق شرایط مسابقه با ارسال اسکرین شات به گروه تلگرامی نیوشا شرکت کرده بودند انتخاب گردید.

البته اسامی برندگان علاوه بر گروه نیوشانوشان  در لینک زیر نیز قرار داده شد.

برندگان تلگرامی نیوشانوش

نتیجه قرعه کشی تلگرامی نیوشانوش ، یک روز بعد در گروه تلگرام قرعه کشی اعلام شده و در پایان ماه برای برندگان ارسال می‌شود. در پایان هر ماه نیز از بین شرکت کنندگانی که هر روز، اسکرین شات ارسال کرده و به قوانین گروه احترام گذاشته‌اند، قرعه کشی دیگری انجام شده و به نفر برگزیده ۵ بسته دمنوش ۲۰تایی نیوشا هدیه داده می‌شود. قابل توجه اینکه به همه برندگان چالش ها و قرعه کشی های نیوشانوش و نیز همه افرادی که در قرعه کشی شرکت کرده و نیز عضو گروه تلگرامی قرعه کشی روزانه نیوشانوش بودند ده درصد تخفیف خرید محصولات نیوشا و یا هر کدام از انواع پک های دمنوش نیوشا داده شده و به صورت رایگان ارسال گردید.

برندگان اینستاگرامی نیوشانوش

قرعه کشی هایی که در تلگرام و اینستاگرام نیوشانوش برگزار شده، برندگان زیادی به همراه داشته است. نیوشانوش سعی کرده تا برندگان اینستاگرامی نیوشانوش را همیشه به روز کند. با این کار هر روز برندگان قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش در صفحه برندگان ذکر شود تا همه شرکت کنندگان با برندگان خوش شانس نیوشانوش آشنا شوند.


دور دوم قرعه کشی های نیوشا نیز به زودی آغاز شده و برای اطلاع از آن می توانید با مراجعه به وبلاگ نیوشانوش از آخرین اخبار مرتبط با آن مطلع شوید.

لینک کوتاه
۴.۹/۵ ( ۱۰ نظر )
توسط |بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۷|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

محمد مشاور نیوشا نوش
محمد صدیقی مدیر سایت نیوشا‌نوش سایت تخصصی فروش و مشاوره محصولات نیوشا بزرگترین مرکز پرسش و پاسخ درباره محصولات و دمنوش‌های نیوشا موسس اولین تالار گفتگو و انجمن تخصصی دمنوش سلامتی، لاغری و کاهش وزن در ایران

يك ديدگاه

  1. نمازی بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱۸:۴۲ - پاسخ دادن

    خیلی ممنون از فروشگاه اینترنتی نیوشانوش. من خیلی سریع جایزه مو دریافت کردم😊

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود