تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

بن تخفیف

همه ما به گونه ای خواهان استفاده از تخفیف‌های ویژه و همچنین پرداخت کمتر هستیم. از این رو نیوشا نوش جهت رفاه مشتریان و اعضای سایت خود، برای انواع محصولات و دمنوش نیوشا تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. این تخفیف‌ها به طور معمول در قالب کدتخفیف برای کاربران قرار می‌گیرد. کد یا بن تخفیف یک کد چند کارکتری است که معمولاً یک تایم مشخصی برای استفاده از آن در نظر گرفته می‌شود. مشتری می‌تواند در این بازه زمانی از تخفیف بهره مند شود. برای اینکار کافیست در هنگام خرید یا در صفحه پرداخت، کد مربوطه را در کادر مشخص وارد کرده و به میزان تخفیفی که برای آن در نظر گرفته شده  از کل مبلغ کسر خواهد شد.

پیشنهاد ما این است؛ شما هم از کد تخفیف نیوشا نوش استفاده کنید و از آن بهره ببرید. با استفاده از کد تخفیف می‌توانید به طرز قابل توجهی در هزینه‌های خود صرفه جویی داشته باشید و از تجربه یک خرید مناسب و بهینه‌ بهره ببرید. نیوشا نوش به ایمیل کاربران و اعضایی که عضو سایت هستند کد تخفیف ارسال خواهد کرد و مشتریان را از این فرصت ویژه و استثنائی باخبر می‌سازد.

نیوشانوش و تخفیف‌های مناسبتی

به طور معمول برای محصولات نیوشا در مناسبت های مختلف مانند اعیاد، شب یلدا و غیره تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود. نیوشانوش در این مناسبت‌ها کاربران خود را از تخفیف‌ها با خبر می‌کند. مشتریان می‌توانند در این مناسبت‌های خاص با پرداخت هزینه کمتر محصول خود را دریافت کنند. 

فرصت طلایی را از دست ندهید

اگر تابحال از تخفیف‌های نیوشا نوش باخبر نبودید و می‌خواهید از کد یا بن تخفیف محصولات نیوشا استفاده کنید، همین حالا عضو خبرنامه نیوشا نوش شوید. برای اینکار، می‌بایست در سایت نیوشانوش، قسمت کادر مربوط به عضویت در خبرنامه،  آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده و دکمه عضویت را انتخاب نمایید.

بن تخفیف - کد تخفیف - کد تخفیف نیوشا - کد تخفیف نیوشانوش - تخفیف مناسبتی

 

بعد از اینکه ایمیل خود را وارد نمودید، یک پیام تأیید مانند تصویر زیر،  برای شما از طرف نیوشانوش ارسال می‌گردد. با مراجعه به صندوق ورودی یا پوشه اسپم خود می‌توانید آن را مشاهده و بررسی کنید. با انتخاب گزینه حساب کاربری، امکان تغییر تنظیمات صفحه شخصی وجود دارد.

کد تخفیف - بن تخفیف

بعد از تایید و عضویت در خبرنامه نیوشا نوش، شما هم می توانید از تخفیف‌های ویژه محصولات نیوشا آگاه شوید و از کدهای تخفیفی استفاده کنید. این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا عضو سایت نیوشانوش شوید.

لینک کوتاه