تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

حریم خصوصی نیوشانوش

فروشگاه اینترنتی نیوشانوش به اطلاعات و مشخصاتی که مشتریان عزیز دمنوش نیوشا در این وب سایت اعلام خواهند کرد خود را متعهد می‌داند. این اطلاعات در هنگام ثبت خرید، نظر یا برخی از خدمات نیوشانوش درخواست خواهد شد. مشخصات کاربران مطابق با حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند و مشتریان می‌توانند به حریم خصوصی نیوشانوش اعتماد کنند.

حریم خصوصی در نیوشانوش

کاربران از حریم خصوصی نیوشانوش مطمئن باشند و با خیالی آسوده در طی فرآیند خرید، مشخصات خود را وارد نمایند. نیوشانوش این اطلاعات را تنها برای ارسال سفارش استفاده خواهد کرد و اطلاعات کاربران را محافظت و آنها را محرمانه می‌داند. فروشگاه اینترنتی نیوشانوش تمام توانایی خود را برای حفظ اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان به کار می‌گیرد. نیوشانوش در تلاش است تا مشتریان عزیز یک خرید امن و راحتی را تجربه کنند.

چه اطلاعاتی در سایت نیوشانوش جمع آوری می‌شود؟

برای فرآیند خرید و ثبت سفارش در وب سایت نیوشانوش آدرس، ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه مشتری باید به درستی درج شود. در صورت ناقص بودن مشخصات در این بخش، نیوشانوش برای صحت و قطعیت ثبت سفارش اطلاعات بیشتری از مشتری درخواست خواهد کرد. به حفظ حریم خصوصی نیوشانوش اطمینان کنید و اطلاعات خود را به طور کامل و صحیح وارد نمایید.

فروشگاه اینترنتی نیوشانوش  همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وب سایت نیوشانوش روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری خواهد کرد.

لینک کوتاه