تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

دمنوش رازیانه چربی سوزی گیاهی ، سریع و شگفت آور

دمنوش رازیانه چربی سوز گیاهی سریع و شگفت آور
چربی سوزی سریع و آسان با دمنوش رازیانه

نقش دم نوش رازیانه در کاهش وزن

۱- دم نوش رازیانه سوخت و ساز بدن را تقویت و روند آن را تسریع می‌کند؛ در نتیجه کالری از طریق سلول‌ها سریع‌تر مصرف می‌شود و انرژی حاصل از آن به چربی سوزی کمک می‌کند.

۲- دم نوش رازیانه و مصرف آن گرسنگی را کاهش می‌دهد و در نتیجه اشتهای کاذب میل به خوردن بی رویه غذا نیز کاهش می یابد.

۳- مصرف دم نوش رازیانه خون را تصفیه کرده و باقی‌مانده ادرار را دفع می‌کند و به دفع سموم از طریق کلیه‌ها کمک کرده و مانع از ایجاد چربی اضافه در کبد می‌شود.

۴-خوردن آب رازیانه کمک می‌کند تا میزان ملاتونین هورمون مسئول چرخه خواب تنظیم شود. این به آن معنا نیست که ماده موجود در رازیانه خواب‌آور است بلکه با مصرف آن در طی روز احساس می‌کنید که انرژی زیادی دارید اما هنگام شب راحت‌تر به خواب می‌روید. بهتر است مصرف رازیانه را با روزی یک تا ۲ لیوان شروع کنید؛ در ابتدا میزان مصرف کم باشد و سپس افزایش دهید. اگرچه دم‌نوش رازیانه طبیعی است اما باید مراقب بود که به آن حساسیت نداشته باشید. مصرف رازیان برای زنان باردار ممنوع است و نباید آن را مصرف کنند اما مصرف این دم نوش در دوران شیردهی سبب افزایش شیر مادر می شود.

طرز تهیه دم نوش رازیانه

۱ – ۴ قاشق غذاخوری دانه رازیانه را به مدت ۲۴ ساعت در یک لیتر آب خیس کنید برای به دست آوردن نتیجه عالی از آب تصفیه‌شده استفاده کنید پس از آن آب را خالی کرده و دانه های رازیانه را به آب در حال جوش اضافه کنید پس از جوش آمدن آب، دانه‌ها را به آن اضافه کنید و زیر آن را خاموش کنید و بگذارید دم بکشد و پس از خنک شدن در یخچال قرار دهیدو روز بعد مصرف کنید. با روزی یک یا ۲ لیوان شروع کنید، سپس میزان آن را با مشورت پزشک افزایش دهید.

دمنوش گیاهی رازیانه

دم نوش گیاهی رازیانه

تذکر

مصرف این دمنوش در افرادی که همورمون پرولاکتین خونشان بالا است ممنوع می باشد.

چربی سوز گیاهی رازیانه

 

لینک کوتاه
۰/۵ ( ۰ رای )
فاطمه شعبان دلیل
آرزو هستم. از دیماه 96 در نیوشانوش فعالیت میکنم. علاقه ام به بازاریابی شبکه ای من رو به سمت نیوشانوش کشید. در نیوشانوش علاوه بر اینکه تکنیک های فروشندگی و بازاریابی رو یاد گرفتم، با اصول مدیریت سایت و فروش اینترنتی هم آشنا شدم، البته بیشتر از هر چیز اینکه در مورد خواص گیاهان دارویی و دمنوش ها آشنا شدم خوشحالم و تونستم توی این مدت کم، با آموزشهایی که یاد گرفتم هم اطلاعات رو زیاد کنم و هم تجربه خودم رو در اختیار دیگران قرار بدم.

ثبت ديدگاه