تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روش های پرداخت در نیوشانوش

فروشگاه اینترنتی نیوشانوش جهت رفاه مشتریان خود روش‌های متعددی جهت پرداخت هزینه و نهایی کردن خرید فراهم کرده است. کاربران با هر یک از روش‌هایی که تمایل داشته باشند می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند و پس از تایید کارشناسان، کالای خریداری شده را تحویل بگیرند. همچنین مشتریانی که هزینه کالا را هنگام ثبت سفارش تسویه کنند، از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

  1. هزینه ارسال رایگان خواهد بود.
  2. بسته‌ بندی سفارش آنان در اولویت ارسال قرار خواهد گرفت.

انواع روش‌های پرداخت در نیوشانوش

  • در حال حاضر درگاه‌های پرداخت زرین پال بر روی سایت قرار دارد و تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، می‌توانند با استفاده از این درگاه‌ها خرید خود را نهایی کنند.
  • پرداخت اینترنتی به دلیل اتوماسیون بالایی که دارد نسبت به دیگر روش‌های پرداخت از اولویت و سرعت بیشتری در پردازش برخوردار است. بنابراین توصیه می‌کنیم که از این روش پرداخت استفاده کنید.
  • پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی پرداخت است و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت فروشگاه اینترنتی نیوشانوش

برای پرداخت اینترنتی بایستی رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای دریافت رمز دوم به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه نموده و با انتخاب عملیات رمز، رمز دوم کارت خود را انتخاب نمایید. به تاریخ انقضای کارت توجه کنید. تاریخ انقضا بر روی اکثر کارت‌های بانکی حک می‌شود، اگر روی کارت بانکی شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می توانید از عدد ۱۲ برای ماه و از عدد ۹۹ برای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

  1. شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی که بر روی تمام کارت‌های بانکی درج شده است
  2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  3. کد CVV2 که بر روی کارت‌های بانکی چاپ شده است.
  4. تاریخ انقضاء کارت

پرداخت اینترنتی کارت به کارت یا واریز به حساب

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در همین صفحه کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه‌های خود پرداز(عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. لطفاً پس از پرداخت وجه، شماره پیگیری، شماره فیش بانکی و شماره کارت یا شماره حسابی که مبلغ را به آن واریز نموده‌اید و شناسه سفارش مربوطه را اعلام نمایید.

در پرداخت‌های اینترنتی، تحویل گیرنده سفارش باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

شماره حساب‌ و کارت بانکی

تمام شماره حساب‌‌ها و کارت‌های فروشگاه اینترنتی نیوشانوش به نام محمد صدیقی هستند.

بانک ملی
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک ملی
شماره حساب: ۰۱۰۶۴۷۰۶۸۱۰۰۳
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۱۱۳۵۹۷۹۸۴
شماره شبا: IR080170000000106470681003

روش های پرداخت گیلار - بانک ملی

بانک صادرات
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک صادرات
شماره حساب: ۰۱۰۰۶۰۴۵۴۲۰۰۷
شماره کارت: ۶۰۳۷۶۹۱۵۹۰۲۸۴۹۸۰
شماره شبا: IR470190000000102754247002

روش های پرداخت گیلار - بانک صادرات

بانک ملت
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک ملت
شماره حساب: ۸۳۵۲۸۳۷۱۵۴
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۶۲۱۷۵۱۰۶۲
شماره شبا: IR060120010000008352837154

روش های پرداخت کارت بانک ملت

بانک پاسارگاد
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک پاسارگاد
شماره حساب: ۱۵۰۲۸۰۰۱۰۰۰۱۵۷۱
شماره کارت : ۵۰۲۲۲۹۱۰۵۸۸۲۹۸۲۹
شماره شبا: IR230570150280001000157001

روش های پرداخت گیلار - بانک پاسارگاد

بانک پارسیان
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک پارسیان
شماره کارت: ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۵۶۲۳۴۷۵
شماره حساب: ۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸
شماره شبا: IR۱۶۰۵۴۰۵۰۵۵۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸

روش های پرداخت گیلار - بانک پارسیان

بانک سامان:
روش های پرداخت در نیوشانوش – بانک سامان
شماره کارت: ۶۲۱۹ ۸۶۱۰ ۳۱۸۹ ۰۶۵۹
شماره حساب: ۹۴۰۱۸۰۰۲۵۰۳۱۲۸۱
شماره شبا: IR450560940180025031028001

روش های پرداخت گیلار - بانک سامان

پرداخت در محل تحویل

امکانِ پرداخت در محل و تسویه مبلغ کالا پس از تحویل فقط برای شهرهای زیر وجود دارد و مشتریانِ سایر شهرها فقط از طریق پرداخت اینترنتیِ آنلاین و یا واریز وجه قادر به خرید هستند.

آذربایجان شرقی (بناب- تبریز- مراغه- مرند- میانه)، آذربایجان غربی (ارومیه- بوکان- خوی- ماکو- مهاباد- میاندوآب)، اردبیل (اردبیل)، اصفهان (اصفهان- خمینی شهر- زرین شهر- شاهین شهر- شهرضا- نجف آباد- کاشان)، البرز (کرج)، ایلام (ایلام)، بوشهر(برازجان- بوشهر)، تهران (تهران- ورامین)، خراسان جنوبی (بیرجند)، خراسان رضوی (تربت حیدریه- سبزوار- قوچان- مشهد- نیشابور)، خراسان شمالی (بجنورد- شیروان)، خوزستان (آبادان- اهواز- بهبهان- دزفول- شوشتر)، زنجان (زنجان)، سمنان (دامغان- سمنان- شاهرود)، سیستان و بلوچستان (زاهدان)، فارس (آباده- جهرم- شیراز- فسا- لار- مرودشت- کازرون)، قزوین (تاکستان- قزوین)، قم (قم)، لرستان (بروجرد- خرم آباد- دورود)، مازندران (آمل- بابل- بابلسر- بهشهر- تنکابن- خرم آباد- رامسر- ساری- نکا- چالوس)، مرکزی (اراک- ساوه)، هرمزگان (بندرعباس)، همدان (اسدآباد- ملایر- نهاوند- همدان)، چهارمحال بختیاری (بروجن- شهرکرد)، کردستان (سنندج- قروه)، کرمان (جیرفت- رفسنجان- زرند- سیرجان- کرمان)، کرمانشاه (اسلام آباد غرب- کرمانشاه)، کهکیلویه و بویراحمد (گچساران- یاسوج)، گلستان (علی آباد کتول- گرگان)، گیلان (آستارا- بندرانزلی- رشت- صومعه سرا- فومن- لاهیجان- لنگرود)، یزد (میبد- یزد)

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که تمام ماموران تحویل سفارش فروشگاه اینترنتی نیوشانوش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، مشتریان می‌توانند هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی در محل تحویل را دارند، این امکان نیز فراهم آورده شده است و مشتریانی که تصمیم به پرداخت در محل دارند به شرطی که در یکی از شهرهای فوق باشند می توانند مبلغ کالا را به طور نقدی و پس از تحویل بپرزدازند.

لینک کوتاه