تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

قرعه کشی های اینستاگرامی نیوشانوش

شرکت در قرعه کشی حتی اگر منجر به بُرد نشود باز هم لذت بخش است. چراکه فرآیند قرعه کشی به خصوص در اینستاگرام هم می‌تواند نوعی سرگرمی محسوب شود و هم شما را برنده یک بسته دمنوش گیاهی خوشمزه نیوشا کند. خیلی از افراد به دنبال تهیه دمنوش های گیاهی هستند و مناسب ترین آن را خریداری می‌کنند. چه خوب است که با شرکت در قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش شما برنده دمنوش نیوشا شوید تا با این کار یک تیر دو نشان بزنید، این قرعه کشی نیوشانوش علاوه بر سود مالی، سلامت شما را هم تضمین می‌کند.

نحوه قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش 

نیوشانوش را استوری بگذارید

قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش بسیار لذت بخش خواهد بود. شرکت در قرعه کشی های مختلف مشمول اهدافی مثل برنده شدن و دریافت جوایز است. نحوه قرعه کشی نیوشا نوش به این صورت است که هر پست نیوشانوش را در استوری یا پیج خودتان قرار دهید.

نیوشانوش را تگ کنید

یکی از روش های دیگر شرکت در قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش ، تگ کردن  ما در قرعه کشی روزانه است. با این کار به خود فرصت می‌دهید تا یکی از برندگان نیوشانوش شما باشید.

یک نکته!

گاهی اشخاص در اینستاگرام پیج های private دارند. در این باره هم نیوشانوش ایده ای طراحی کرده تا همه بتوانند از این فرصت استثنائی استفاده کنند. اگر صفحه شما پرایوِت است می‌توانید از استوری قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش اسکرین شات بگیرید و برای ما بفرستید. با این کار شما هم می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.

۲ بار در قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش شرکت کنید

تا اینجای کار با روش هایی که فقط ۱ بار می‌توانید در قرعه کشی شرکت کنید آشنا شدید، اکنون یک روش دیگر را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم تا ۲ بار شانس خود را محک بزنید که البته امیدواریم شما هم جزئی از برندگان خوش شانس ما باشید. اگر پست نیوشانوش را هم در استوری و هم در پیج خود منتشر کنید، ۲ بار به خود فرصت داده تا در قرعه کشی اینستاگرامی نیوشانوش برنده شوید.

دمنوش خوشمزه نیوشا جایزه بگیرید

بسیاری از افراد این روزها دمنوش های گیاهی استفاده می‌کنند و برای این کار مثل سایر خریدهایشان هزینه پرداخت می‌کنند. اما نیوشانوش با طراحی این قرعه کشی به همه افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت رایگان، فقط با کمی فعالیت در اینستاگرام، یک بسته دمنوش ۲۰ تایی نیوشا جایزه دریافت کنند.

اسامی برندگان قرعه کشی های نیوشا نوش

زمانی که چالش ها و قرعه کشی های نیوشانوش برگزار شد، افراد زیادی برنده دمنوش نیوشا شده و جایزه خود را در سراسر شهر ایران دریافت کردند. اسامی برندگان در وب سایت نیوشانوش آمده و شما می‌توانید برندگان قرعه کشی نیوشانوش را در لینک زیر مشاهده کنید.

لینک کوتاه
۴.۸/۵ ( ۶ نظر )
توسط |بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۷|اخبار نیوشانوش|

در باره نویسنده :

Mohammad Seddighi
محمد صدیقی هستم مدیر و موسس سایت نیوشا‌نوش سایت تخصصی فروش و مشاوره خرید محصولات نیوشا بزرگترین مرکز پرسش و پاسخ درباره محصولات و و انواع دمنوش نیوشا موسس اولین تالار گفتگو و انجمن تخصصی بحث و گفتگو درباره انواع دمنوش در ایران

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود