تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

نیوشا نوش را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نیوشا نوش در اینستاگرام ، تلگرام ، سایر شکبه های اجتماعی

این روزها، یکی از قدرتمندترین ابزار نقل و انتقال جدیدترین اخبار و وقایع، شبکه های اجتماعی محسوب می‌شوند که همیشه در دسترس هستند و راحتی استفاده از آن‌ها، باعث محبوبیت بالای‌شان شده است.

به همین سبب فروشگاه اینترنتی نیوشانوش سعی کرده تا با استفاده از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، شما را همیشه در رابطه با محصولات نیوشات و خواص گیاهان و… به روز نگه دارد.

نیوشا نوش در اینستاگرام ، تلگرام ، و شبکه های اجتماعی دیگر

چنل تلگرام نیوشا نوش

یکی از مهم‌ترین ابزار رسانه‌ای ما، کانال تلگرام است که تقریبا روی گوشی هوشمند یا کامپیوتر هر کسی پیدا می‌شود. به همین منظور سعی کرده‌ایم تا در کانال تلگرام خود همیشه به‌روز و آماده باشیم تا شمایی که از این برنامه زیاد استفاده می‌کنید، بتوانید جدیدترین اخبار گیاهان و دمنوش های نیوشا را دنبال کنید و هچنین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اما چنل تلگرام نیوشا نوش خود را فقط محدود به مطالب سایت نکرده و با گسترده‌تر کردن محصولات خود، سعی کرده تا کانالی جذاب‌تر برای شما مخاطبین و خریداران محترم باشد.

بنابراین اگر هنوز عضو کانال نیوشانوش نشده‌اید یا کانال اصلی ما را در اختیار ندارید، از شما دعوت می‌کنم تا با عضو شدن در چنل ما، باعث رشد و ترقی‌مان شوید.

نیوشا نوش در تلگرام

صفحه رسمی نیوشا نوش در اینستاگرام

اما بخش مهم دیگر فعالیت‌های نیوشانوش در شبکه معروف و محبوب اینستاگرام دنبال می‌شود. ما سعی کردیم بخش مهمی از شبکه اینستاگرام خود را به فعالیت های روزانه و ویدیو ها اختصاص دهیم، چرا که فایل‌های ویدیویی یکی از شاخصه‌های مهم این شبکه محسوب می‌شوند و ما نیز از این مزیت برای به نمایش گذاشتن هرچه سریع‌تر جدیدترین محصولات و ویژگی های گیاهان به شما مشتریان و کاربران استفاده می‌کنیم.

نیوشا نوش در اینستاگرام

صفحه رسمی توییتر و فیسبوک نیوشانوش

نیوشانوش دو شبکه بسیار محبوب دیگر را فراموش نکرده است. نیوشا در توییتر و فیسبوک نیز در حال فعالیت است و مهم‌ترین اخبار را در سریع‌ترین زمان ممکن در این صفحات با شما به اشتراک می‌گذاریم. اگر هنوز در جمع ما در توییتر و فیسبوک حضور ندارید، شما را به صفحه رسمی توییتر و فیسبوک نیوشا نوش دعوت می‌کنیم:

نیوشا نوش در فیسبوک          نیوشا نوش در توییتر

صفحه رسمی نیوشانوش در یوتیوب و گوگل پلاس

اما در جدیدترین اقدام فروشگاه نیوشانوش، سعی کرده‌ایم تا از بزرگ‌ترین سایت اشتراک گذاری ویدیو یعنی یوتیوب، برای انتشار جدیدترین ویدیوهای اختصاصی استفاده کنیم تا علاوه بر سرعت، از کیفیت بالای این سایت بهره ببریم. همچنین شما را به صفحه گوگل پلاس سایت نیوشانوش دعوت می‌کنیم:

نیوشا نوش در گوگل پلاس     نیوشا نوش در یوتیوب

صفحه رسمی نیوشانوش در پین ترست و لینکدین

نیوشانوش همچینین دو شبکه های اجتماعی دیگر را فراموش نکرده است. نیوشا در پین ترست و لینکدین نیز در حال فعالیت است. اگر هنوز در جمع ما درپین ترست و لینکدین حضور ندارید، شما را به صفحه رسمی پین ترست و لینکدین نیوشا نوش دعوت می‌کنیم:

 

نیوشا نوش در لینکدین         نیوشا نشو در پین ترست

امید است با حضور شما کاربران نیوشا و ارایه نظرات، پیشنهاد و انتقادات خود، شاهد رشد هرچه بهتر و سریع‌تر نیوشانوش در شبکه‌ اجتماعی باشیم.

همچنین برای کسب اطلاع درباره آخرین خبرهای سایت نیوشانش عضو خبرنامه سایت ما شوید.

این پست معاقباً به روز رسانی می شود.

 

لینک کوتاه
۰/۵ ( ۰ رای )
آرمین مشاور اول نیوشا در سایت نیوشا‌نوش
آرمین مشاور اول فروش محصولات نیوشا در سایت نیوشا‌نوش

ثبت ديدگاه