تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

روز هفتم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

امروز روز هفتم چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش است که شما ۶ روز را با موفقیت و با یک اراده قوی پشت سر گذاشته‌اید. شما آن‌قدر شجاع بودید که تا اینجای کار سعی کردید زندگی بدون قند را تجربه کنید، پس بازهم می‌توانید ادامه دهید و به هدفی که می‌خواهید برسید. زندگی بدون قند، از بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند و در کنار این موضوع شمارا همیشه شاد و بانشاط می‌کند که امروز می‌خواهیم در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

ما در مقاله روز ششم و پنجم چالش بدون قند، به شما جایگزین‌های نوشابه مضر و یا شیرینی را معرفی کردیم، تا در زمان گرسنگی و نیاز به تنقلات، مواد غذایی مفید و طبیعی مصرف کنید. زمانی که تا روز هفتم با ما همراه هستید پس بازهم می‌توانید به هوسِ خوردن شیرینی غلبه کنید و با این کار از افسردگی‌های روزمره پیشگیری و همیشه بانشاط باشید.

شادابی در کنار سلامتی

نخوردن مواد غذایی پر کالری و مواد قندی باعث جلوگیری از اختلالات روانی و استرس هم می شود که با پرهیز و رژیم غذایی مواد قندی می توان این مشکل را برطرف کرد.

زندگی بدون قند

 

پرهیز از قند، شیرینی و شکلات‌های خوشمزه کار سخت و مشکلی است، اما انگیزه قوی و پشتکار شما برای داشتن یک زندگی سالم این کار سخت و غیرممکن را آسان و ممکن می‌کند. پس یا یک انگیزه و اراده قوی، این چالش ۲۱ روز نیوشا نوش و زندگی بدون قند را ادامه دهید تا به یک هدف بزرگ دست‌یابید.

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۱ نظر )

در باره نویسنده :

سمانه
فارغ التحصیل رشته معماری هستم، اما از سال 95 به دلیل علاقه مندی به تولید محتوا و نویسندگی فعالیتم در این حوزه شروع شد. این علاقه مندی تا حدیست که اگر هر روز هم بنویسم خسته نمی‌شم.

پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان نیوشانوش پاسخ داده می شود