تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

کانال تلگرام دمنوش نیوشا – کانال دمنوش لاغری نیوشا

پس از ایجاد گروه تلگرامی نیوشا نوش که در پست معرفی گروه تلگرام نیوشا به طور مفصل درباره آن صحبت کردیم، با توجه به اینکه تلگرام در حال حاضر پر کاربرترین رسانه اینترنتی در ایران محسوب می‌شود و افراد زیادی با استفاده از کانالها و گروههای تلگرامی اطلاعات مورد نیازشان را کسب می‌کنند، سایت نیوشا نوش هم اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نیوشانوش  کرده است. البته همانطور که حتماً درباره نیوشانوش می‌دانید همه کارهایی که در نیوشانوش انجام می گیرد به طور متفاوتی انجام می‌شود و ما هم در استفاده از تلگرام برای راه اندازی کانال ابتکار عمل جالب به خرج داده‌ایم واین است  که ما با ایجاد ۱۶ کانال تلگرامی و ارتباط زنجیره ای بین آنها کاری کرده‌ایم که شما وقتی دنبال موضوعی می‌گردید با کمترین دردسر و بدون جستجو یا نیاز به عضو شدن در کانال های متعدد به نتیجه دلخواه‌تان برسید.در واقع شما فقط با عضویت در یک کانال تلگرام نیوشا یعنی این کانال اصلی نیوشانوش می‌توانید از تمام امکانات ۱۶ کانال دیگر نیوشا نوش نیز استفاده کنید. این کانال عیناً مانند یک سایت برای شما راحت و کاربردی است. برای عضویت در کانال تلگرام نیوشا نوش از لینک زیر استفاده کنید.

کانال تلگرامی نیوشا دمنوش نیوشا کانال تلگرام نیوشانوش

البته چند نمونه از کانال تلگرام نیوشا نوش را ا راه اندازی کرده‌ایم برای شما می‌گذاریم و شما با مراجعه جداگانه به کانالهایی که برای موارد مختلف معرفی شدند می‌توانید وارد کانال مربوط نیوشا شوید:

کانال تلگرام معرفی دمنوش ها و محصولات نیوشا : در این کانال همه محصولات شرکت نیوشا مانند دمنوش های نیوشا و انواع مخلوط چای سبز و چای سیاه نیوشا معرفی شده است.

کانال تلگرام نیوشا نوش معرفی انواع پک نیوشا: در این کانال انواع پگ های مختلفی که طی چیدمان دمنوش های نیوشا به دست می آید قرار داده شده است. مانند: پک لاغری نیوشا که برای کاهش وزن به کار برده می شود، پک چاقی نیوشا جهت افزایش وزن، پک درمان دیابت و …

 

ورود به کانال تلگرام اصلی دمنوش نیوشا که توسط سایت نیوشانوش راه اندازی شده است.

 

۰/۵ ( ۰ رای )

در باره نویسنده :

محمد مشاور نیوشا نوش
محمد صدیقی مدیر سایت نیوشا‌نوش سایت تخصصی فروش و مشاوره محصولات نیوشا بزرگترین مرکز پرسش و پاسخ درباره محصولات و دمنوش‌های نیوشا موسس اولین تالار گفتگو و انجمن تخصصی دمنوش سلامتی، لاغری و کاهش وزن در ایران

ثبت ديدگاه