تماس با نیوشانوش : ۲۵۳۵ ۸۸۰ ۰۹۱۹

راهنمای مصرف آسان دمنوش وانیل کیسه ای نیوشا

راهنمای مصرف آسان و راحت دمنوش وانیل کیسه ای نیوشا موجب شده تا بسیاری از افراد از آن استفاده کنند و در کوتاه‌ترین زمان این دمنوش نیوشا را آماده و مصرف کنند. دمنوش وانیل کیسه ای عطر و طعم بسیار خوشی دارد که در کنار این مزیت ها خواص درمانی آن مورد توجه همه قرار گرفته که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

چالش روز شانزدهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

همان طور که در چالش روز پانزدهم نیوشا نوش به شما قول داده بودیم می خواهیم روش تهیه ژله رژیمی را به شما آموزش دهیم تا هرزمان که هوس خوردن ژله داشته اید به راحتی بتوانید با این روش مصرف آسان، آن را تهیه کنید. این کار برای شما که تا امروز با یک اراده قوی با ما همراه بوده اید اصلاً سخت نیست. پس بعد از خواندن این مقاله از جای خود بلند شوید و در کم ترین زمان ممکن ژله طبیعی و بدون قند را که خودتان آماده کرده اید بخورید.

راهنمای مصرف دمنوش ماسالا نیوشا

دمنوش ماسالا که از گروه مخلوط چای سیاه نیوشا است، راهنمای مصرف بسیار راحت و آسانی دارد که موجب می‌شود در کم‌ترین زمان ممکن آماده مصرف شود. این دمنوش نیوشا دارای خواص مفید و درمانی است که در ادامه مقاله به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

دمنوش نیوشا را بهتر بشناسید

دمنوش نیوشا، علاوه بر چای، باب میل هر سلیقه‌ای است و به‌عنوان جایگزین چای، که مصرف زیاد آن منجر به فقر آهن می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکنون این سؤال ممکن است برایتان پیش بیاید که چگونه یک دمنوش مرغوب و باکیفیت را انتخاب کنیم و یا اینکه ایا نداشتن رنگ و عطر نشان دهنده کیفیت پایین یک محصول است؟ آیا تأثیر دمنوش های گیاهی بر لاغری حقیقت دارد یا شایعه‌ای تبلیغاتی است؟ در ادامه مقاله پاسخ تمام سؤال هایتان را دریافت خواهید کرد.

صادرات محصولات نیوشا و موفقیت در عرصه بین الملل

محصولات نیوشا که شامل چای و دمنوش های گیاهی و میوه ای است علاوه بر موفقیت در کشور ، توانسته در عرصه بین الملل هم خودی نشان داده و موفقیت چشمگیری به دست آورد. صادرات نیوشا که از ۱۵ خرداد سال ۹۶ آغاز شده است همچنان ادامه داشته و روز به روز بیشتر می‌شود.

مجموع ارزش صادرات محصولات نیوشا

میزان صادرات این محصولات تا خرداد امسال (سال ۹۷) یعنی در کمتر از یک سال، بیش از ۱۰۰۰ سفارش بوده که این آمار تا به الان بیشتر هم شده است. مجموع ارزش این صادرات تا تاریخ ذکر شده در بالا، بیش از ۱۹۱ هزار دلار است.

کشورهای مقصد  

این محصولات به ۴۵ کشور خارجی صادر می‌شود که کشورهای کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا و آلمان بزرگترین متقاضیان مصرف دمنوش نیوشا بوده و بیشترین میزان سفارش را …

چالش روز پانزدهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

روز پانزدهم چالش بدون قند نیوشا نوش است و ما با یکدیگر می‌خواهیم یک مواد غذایی مضر و بارنگ مصنوعی را از زندگی خودمان کم‌کم حذف کنیم. مطمئن هستیم که به‌راحتیمی‌توانید این کار را انجام دهید. دیروز هم به شما یادآوری کردیم که شما باقدرت و اراده قوی تا اینجای کار ادامه داده‌اید و بازهم می‌توانید چون دیگر برای شما نخوردن مواد قندی آسان است و کمی به زندگی سالم عادت کرده‌اید. اکنون می‌دانید این خوراکی نسبتاً مضر چیست که باید کم‌تر مصرف کنید؟

راهنمای مصرف دمنوش آلبالویی کیسه ای نیوشا

دمنوش آلبالویی کیسه ای نیوشا دارای خواص مفید و همچنین راهنمای مصرف راحتی دارد. این دمنوش آلبالو مانند چای ترش و چای توت فرنگی دارای طعم و عطر بسیار خوبی است که بسیار مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته. در این مقاله می خواهیم خواص درمانی این دمنوش نیوشا و راهنمای مصرف، بهترین زمان مصرف دمنوش را برای شما توضیح دهیم.

چالش روز چهاردهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

سیزده روز از چالش نیوشا نوش گذشت و شما با یک اراده قوی تا اینجای کار ادامه داده اید و از هیچ گونه مواد قندی و پر کالری استفاده نکرده اید. همه این تلاش ها بخاطر این است که، یک هدف را دنبال می کنید و می خواهید با قدرت به آن برسید. به نظر شما آن هدف چیست؟ چه هدفی است که ارزش این همه اراده و سختی را داشته باشد؟ در این مقاله می خواهیم ضمن تحسین کردن شما، یک هدف بزرگِ این چالش ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش را یادآوری کنیم تا با قدرت بیشتری تا انتهای کار ادامه دهید.

چالش روز سیزدهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

برخی از افراد مبتلا به دیابت فکر می‌کنند به دلیل قند خون بالا، نباید غذا بخورند یا مواد غذایی مورد دلخواه خودشان را روزانه مصرف کنند. اما این‌طور نیست! ما سعی کردیم در اینچالش‌های بدون قند شمارا با جایگزین‌های مواد غذایی مضر آشنا کنیم تا هر زمان که هوسخوراکی‌هایی را کردید که برای شما مفید نیست، می‌توانید مواد غذایی که سالم‌تر و بدون قند است مصرف کنید. برنج چه طور؟ آیا افراد مبتلا به دیابت هم می‌توانند استفاده کنند؟

چالش روز دوازدهم ۲۱ روز بدون قند نیوشا نوش

روز دوازدهم چالش بدون قند نیوشا نوش یک فرصت دیگر برای دوری از مواد قندی است. امروز می‌خواهیم برای شما یک دمنوش گیاهی معرفی کنیم تا درزمانی که احساس می‌کنید، براثر استرس و اضطراب قند خون شما بالا رفته از این دمنوش بنوشید. البته در این ۲۱ روز باید از استرس‌ها دور باشید چراکه در این روزها قرار شد هیچ مواد قندی مصرف نکنید تا قند خون شما بالا رود، پس سعی کنید این چالش را با نگرانی‌های همیشه روزانه از بین نبرید.